Jak podniecić faceta? Praktyczne porady

przez Redakcja
facet

Seksapil to broń kobieca, dzięki niemu możesz podniecić mężczyznę, bez względu czy dopiero ze sobą flirtujecie, czy też jesteście na dalszych etapach związku. Warto pamiętać o kilku trikach, nieco poznać męską psychikę, by uwodzić w wielkim stylu, by żaden mężczyzna nie oparł się Twojemu urokowi. 

O czym należy pamiętać, podejmując flirt? 

Mężczyźni są wzrokowcami, dlatego też najlepiej jest kusić strojem, w sposób subtelny. Jeśli jesteście już na dalszym etapie znajomości, kiedy decydujecie się na miłosne igraszki, wtedy to  rajstopy z wycięciem okażą się tym, co spowoduje, że Twój partner oszaleje, zaleje go fala zmysłów, nie będzie mógł o Tobie zapomnieć. Bielizna ta jest znakomita jeśli tylko cenisz sobie połączenie wygody z szykownością, elegancją, kiedy chcesz wyglądać szczególnie dobrze dla siebie i dla Twojego wybranka. Rajstopy te mogą imitować pończochy z paskiem. Pozwól, by poczuł delikatność i miękkość kroju miłej dla oka, pobudzającej męskie zmysły siateczki. Z pewnością nie zapomni o Tobie na długi czas. 

W jaki sposób podniecić faceta bez dotykania? 

Nie musisz dotykać faceta, by ten poczuł się podniecony, możesz też czarować go słowem, odkrywać dyskretnie te punkty swego ciała, które szczególnie podniecają mężczyzn, stopy, plecy czy też dyskretny tatuaż. Jeśli potrafisz w odpowiedni sposób pokierować rozmowę, wtedy też oczarujesz faceta, że ten nie przestanie o Tobie przez długi czas myśleć. Jak widzisz sposobów, na to, jak podniecić faceta bez dotykania jest sporo. Czasami wystarczy obietnica gorącej nocy, niezapomnianych przeżyć, czegoś wyjątkowego działa bardzo mocno na mężczyznę.

Pamiętaj, że zawsze kiedy tylko poruszasz tematykę seksu z mężczyzną, sam fakt, że poruszasz tę kwestię jako kobieta, działa bardzo stymulująco. Oczywiście musisz rozmowę tę pokierować w przemyślany sposób, gdyż w inny sposób podejdziesz do rozmowy ze swym wieloletnim partnerem, inaczej porozmawiasz z nieznajomym w barze, a jeszcze inaczej z kolegą, z którym pracujecie w jednym przedsiębiorstwie. Inne sposoby na to, jak podniecić faceta, to m.in. pisanie do niego pikantnych informacji, również sexting jest bardzo stymulujący, zwłaszcza wtedy gdy Twój partner ma świadomość, że za chwilę się spotkacie. Wtedy pokazując mu pikantne fotki, pozwalasz, by jego wyobraźnia działała na najwyższych obrotach. Pisanie może być bardzo podniecające, pod warunkiem, że w wysyłany SMS oddasz całą siebie, chodzi tutaj o to, żeby ładunek emocjonalny, który wysyłasz, był duży, na tyle, żeby zainteresować i go podniecić. 

Jak podniecić faceta w łóżku? 

Kiedy jesteście razem w łóżku poza seksownym strojem, możesz stymulować faceta, wydając z siebie odgłosy rozkoszy. Napięcia Twojego ciała też będą oddziaływać stymulująco. Odpowiadając na pytanie, jak podniecić mężczyznę w łóżku, wiedz, że poza strojem, seksowną bielizną, napięciem ciała oraz rozkosznymi jękami, równie ważne będzie Twój wdzięk oraz impresja. Możesz przysięgać i przyrzekać miłość, jednakże nie będzie to aż tak bardzo pobudzające i podniecające, jak mogłoby teoretycznie się wydawać. Dla Twego faceta ważne jest, by został zaspokojony, przyrzekanie miłości, choć miłe nie będzie go stymulowało do aktywności seksualnej. Zapewne zastanawiasz się, jak podniecić mężczyznę, kiedy jesteście w chwili miłosnych uniesień, by zapamiętał Cię na długi czas.

Seksuolodzy zauważyli fakt, że mężczyźni lubią, kiedy ich partnerka staje się wulgarna podczas seksu, kiedy prowokuje ich zarówno gestem, zachowaniem, jak też słowem. Wiedz, że czasami przełamanie bariery, odważenie się na rzeczy, o których wcześniej nie myślałaś, nieszablonowość, wszystko to sprawia, że on będzie pożądał Cię bardziej. Czołowe modelki porno pokazują, jak należy się zachowywać, by facet nie przestawał o Tobie myśleć. Pośladki mogą być Twoim wielkim atutem, gdyż faceci odbierają Twoje jędrne pośladki jako pewną obietnicę, że zawsze jesteś gotowa do zbliżenia. Możesz pokazać, że masz na niego ochotę, kiedy złapiesz go mocno za pośladki, przyciągając do siebie. Wiele zależy od Twej kreatywności i umiejętności przełamywania tabu. 

Zobacz podobne artykuły