Jakie zalety ma iPhone 7 Plus?

przez Redakcja
iphone 7 plus

Telefon iPhone 7 Plus jest przykładem, który doskonale pokazuje, dlaczego miliony użytkowników wybiera produkty firmy Apple i ceni je bardziej niż modele z systemem Android. Na pierwszy plan w opiniach wysuwają się przede wszystkim stabilność działania, bezpieczeństwo i optymalizacja programów czy sprawna aktualizacja.

iPhone 7 Plus – od lat na rynku, jednak cieszy się dużą popularnością

Telefony marki Apple zyskały sobie status produktów premium i nie jest to żadną przesadą. Doskonale widać to na przykładzie ich bezawaryjności, świetnej żywotności oraz długiego wsparcia w kwestii aktualizacji oprogramowania nawet dla starszych urządzeń. Dobrze pokazuje to także zależność między czasem użytkowania a wartością sprzętu. W przypadku telefonów z systemem Android, im dłużej ich używamy, tym mniejszą mają wartość. Natomiast smartfony Apple nie tracą jej z biegiem lat, a używane modele wciąż możemy odsprzedać w dobrej cenie.

Liczne, niepodważalne zalety iPhone 7 Plus

Jedną z pierwszych rzeczy, którą użytkownik bierze pod uwagę przed wyborem urządzenia, jest jego aparat. IPhone 7 Plus pod tym względem zdecydowanie zachęca do zakupu – może się pochwalić aparatem 12 MP ze wbudowanym obiektywem szerokokątnym oraz teleobiektywem. Wrażenie robi również możliwość użycia 2-krotnego zoomu optycznego bez straty na jakości zdjęcia. Co więcej, obraz jest stabilizowany automatycznie, obiektyw chroniony jest przez szkło szafirowe i możemy samodzielnie kontrolować ekspozycję. Wiele pozytywnych zaskoczeń spotka nas także podczas używania trybu wideo. A to tylko jedne z wielu zalet iPhone 7 Plus pod względem samego aparatu.

Model ten zasługuje na dużą pochwałę także w kwestii parametrów ekranu. Ma optymalną wielkość na poziomie 5,5 cala, a zarazem zaskakuje rozdzielczością Full HD. Telefon iPhone 7 Plus zasługuje na uwagę również ze względu na świetne odwzorowanie kolorów oraz doskonały kontrast. Urządzenie działa niezwykle sprawnie i płynnie za sprawą innowacyjnego procesora. Jak wiele z telefonów marki Apple iPhone 7 Plus jest wodoodporny i może działać sprawnie nawet po 30 minutach przebywania w wodzie na głębokości 1 metra.

iPhone 7 Plus – opinie zadowolonych użytkowników

Jeśli chodzi o iPhone 7 Plus, opinie mówią same za siebie – jest to doskonale zaprojektowany model. Użytkownicy cenią go za świetną wydajność, długą pracę baterii, a także szereg korzystnych funkcji, takich jak czytnik linii papilarnych Touch ID czy napisy dla niesłyszących. System operacyjny iOS 12 wyróżnia się pod wieloma względami. Przede wszystkim zapewnia swoim użytkownikom stabilność i bezpieczeństwo. Obsługa jest w pełni intuicyjna i przyjemna, co pozwala na sprawną pracę z urządzeniem. Telefon iPhone 7 Plus to także wyjątkowy model pod kątem wyglądu – jest lekki, optymalnie duży i wyróżnia się świetnym designem. Użytkownicy mogą wybrać kilka z dostępnych kolorów, w tym, chociażby modne w ostatnim czasie różowe złoto. Zalety iPhone 7 Plus można by wymieniać długo. W tym artykule przedstawiliśmy tylko najważniejsze z nich – przekonaj się na własną rękę, jak wiele atutów ma ten model.

Zobacz podobne artykuły