Erotyczne prezenty dla drugiej połówki – jakie wybrać?

przez Redakcja
prezent

W życiu niemal każdej pary przychodzi moment, w którym pragnie się przełamać łóżkową rutynę. Wiele osób wypróbowuje wówczas nowe pozycje lub stawia na różnego rodzaju akcesoria. Doskonałym pomysłem na początek, zwłaszcza jeśli nie mieliśmy jeszcze do czynienia z takimi gadżetami, są masażery erotyczne. Na rynku znajdziemy naprawdę szeroki wybór tych zabawek, więc z pewnością będziemy mogli dopasować je do naszych potrzeb. Świetnie sprawdzają się ponadto w roli prezentu dla drugiej połówki. Jak wybrać masażery erotyczne?

Masażery erotyczne – doskonały pomysł na prezent dla niej i dla niego

Obecnie rynek oferuje nam szeroki wybór masażerów erotycznych zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Co więcej, niektóre z nich doskonale sprawdzają się przy zastosowaniu w parze, na przykład w celu urozmaicenia gry wstępnej. Część masażerów można także z powodzeniem zastosować do masowania lub stymulowania wielu części ciała, dzięki czemu gadżet staje się prawdziwie wielofunkcyjny. Co ważne, dzisiejsze zabawki erotyczne w wielu przypadkach mają niepozorny wygląd, są wzorzyste, kolorowe, mają różne kształty. Dzięki temu nie musimy się wstydzić, jak to w wielu przypadkach się zdarza, że ktoś rozpozna urządzenie.

Masażery erotyczne dla kobiet

Nie jest tajemnicą, że w większości przypadków kobiety osiągają najprzyjemniejsze orgazmy dzięki stymulacji łechtaczki. Na rynku znajdziemy masażery erotyczne zaprojektowane z myślą o stymulacji właśnie tego miejsca. Mogą przyjmować różne kształty, a także wymiary. Znajdziemy nawet takie zabawki, które z powodzeniem zmieszczą się w torebce, zapewniając dyskrecję. Dobrym wyborem będą gadżety soniczne, które zazwyczaj cechują się szerokim zakresem mocy wibracji, a także oferują znacznie bardziej intensywne doznania. Jeżeli chcemy natomiast sprezentować partnerce wielofunkcyjny gadżet, warto szukać wśród masażerów erotycznych, które umożliwiają zarówno stymulację łechtaczki, jak i punktu G. ]Często będą to zabawki, które możemy zastosować również do wykonania zmysłowych masażów całego ciała.

Masażery erotyczne dla mężczyzn

Rynek masażerów erotycznych nie zapomniał także o przyjemności panów. W ofercie znajdziemy masażery prostaty, a także wibrujące pierścienie na penisa. Tak jak w przypadku zabawek dla kobiet, tak i tutaj możemy liczyć na różne wielkości, kształty i faktury, które dobieramy ze względu na preferowane doznania. Nierzadko męskie masażery erotyczne posiadają wiele funkcji i mogą stymulować kilka miejsc naraz, zapewniając intensywniejsze odczucia. Na rynku znajdziemy, chociażby zabawki, które jednocześnie masują prostatę, jak i krocze oraz penisa.

Masażery erotyczne dla par

Doskonałym pomysłem na prezent będą także masażery erotyczne, które wzmocnią doznania obu stron. Można je zastosować zarówno podczas gry wstępnej, jak i do tradycyjnego seksu, a także używać solo. Aby poszerzyć możliwości wspólnej zabawy i zapewnić sobie jeszcze więcej przyjemności, warto postawić na urządzenia, które są wodoodporne, a także takie, które oferują wiele poziomów mocy wibracji.

Zobacz podobne artykuły